Gördükleri Karşısında Şoke Oldular! Meclis Toplantısına Tuvaletten Bağlandı

Brezilya’nın en ünlü şehri Rio de Janeiro’da üç kez belediye başkanı seçilen 78 yaşındaki Cesar Maia, tuvalette otururken meclis üyeleriyle Zoom toplantısına katıldı.

Politikacı, Zoom görüşmesi sırasında pantolonu ayak bileklerine dolanmış halde klozette otururken görüldü.

Oturumu yöneten meclis üyesi Pablo Mello, Maia’nın kamerasını kapatmasını önerdi.

Brezilya’nın en ünlü şehrinin üç kez belediye başkanı olan bir kişi, belki de mümkün olan en kötü yerden çevrimiçi bir toplantıya katılırken yakalandı.

Rio de Janeiro belediyesinden 78 yaşındaki Cesar Maia, Çarşamba günü tuvalette otururken diğer meclis üyeleriyle Zoom toplantısına giriş yaptı.

Politikacı, telefon görüşmesi sırasında başkaları tarafından pantolonu ayak bileklerine dolanmış halde görüldükten sonra hatasını hemen fark etmiş görünüyordu.

Yüzünü göstermek için hızla kamerayı kaldırdı, ancak diğer katılımcılar onun meraklı konum seçimini fark etmeden önce değil.

Görüntülerde, oturumu yöneten meclis üyesi Pablo Mello’nun Maia’nın hatası karşısında nasıl eğlendiği ve kamerasını kapatmasını önerdiği görülüyor.

Maia’ya hitap ediyor ve şöyle diyor: ‘Kameranızın bağlantısını kesmenizi rica ediyorum lütfen.’

Klip, o zamandan beri internette büyük bir fırtınaya neden oldu ve çeşitli sosyal medya platformlarında sayısız kez paylaşıldı.

Son haftalarda tuhaf yerlerden gelen önemli çağrılara bağlanan insanların manşetlere çıktığı tek hikaye de bu değil.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir