Anne-oğul kavuşması

Finans dünyasının önde gelen isimlerinden Halis Kaynar ve eşi Piraye Kaynar’ın ikiz çocuklarından Şerif Kaynar, Amerika dönüşü bir davete katılmıştı.

Şerif Kaynar, etkinlikte annesi Piraye Hanım ile hasret gidermişti.

Renk geldi

İstanbul cemiyet hayatının renkli temsilcilerinden Güler Yiğit ve eşi Muhtar Yiğit’in, Moda Deniz Kulübü’nün girişinde yer alan mekanları özel bir davetle açılmıştı. Yiğitlerin daveti her zaman olduğu gibi tam not almıştı.

Her yerde moda konuşuluyor

İstanbul’un dört bir yanında gerçekleşen sonbahar ve kış defileleri cemiyet hayatının renkli isimleriyle dolup taşıyordu. İşte, Sheraton Oteli’nde verilen minik bir moda sohbeti…

Aile saadeti

Toplantılar, seyahatler, duruşmalar arasında işlere minik bir mola veren avukat Münci İnci ve eşi Serpil İnci, çocuklarıyla Nişantaşı Plazza Restoran’da buluşmuştu. İnciler, ailece güzel bir gece geçirmenin tadını çıkardı.

İstanbul’a dönüş zamanı

İşleri dolayısıyla bir ayakları Bodrum’da olan turizm dünyasının önde gelen isimlerinden Ahmet Bayer ve o dönemki eşi Sinem Bayer, okulların açılmasıyla soluğu İstanbul’da aldı. Bayer çifti, el ele katıldıkları davette yine ilgi odağı olmuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir